Koop dit product en ontvang 14 Punten - met een waarde van €0,70

Lavendel olie

Etherische lavendelolie met lavandin, met een zachte, bloemige geur voor aromatherapie.
13,99
♡
Inhoud:
30 ml
  • Etherische olie van lavendel en lavandin
  • Zachte, bloemige en kruidige geur
  • Voor in de aromadiffuser of oliebrander
  • Rustgevende sfeer, ideaal voor 's avonds
  • Op de huid altijd verdund gebruiken

Levering binnen 3 tot 5 werkdagen

  • Voor 20:00 besteld, volgende werkdag bezorgd*
  • Gratis verzending vanaf €100
  • Achteraf betalen? Geen probleem!

De lavendelolie van Jacob Hooy is een etherische olie met de zachte, bloemige en kruidige geur van lavendelvelden. Het is een blend van echte lavendel (Lavandula angustifolia) en lavandin abrialis (Lavandula hybrida), een kruising van lavendelsoorten met een frisse, iets krachtigere geur.

Lavendel is een van de meest geliefde geuren in de aromatherapie. Een paar druppels in je diffuser of oliebrander zorgen voor een rustgevende sfeer in huis, bijvoorbeeld ‘s avonds of in de slaapkamer. De olie is ook mooi te combineren met andere etherische oliën, zoals citroen, sinaasappel of den. Wil je hem gebruiken in een zelfgemaakte massage- of badolie, verdun hem dan altijd eerst goed in een basisolie.

Gebruik: Voor gebruik in een aromadiffuser of oliebrander: voeg een paar druppels toe aan het water. Voor gebruik op de huid altijd eerst verdunnen in een basisolie, zoals amandelolie, en niet onverdund aanbrengen. Niet inwendig gebruiken.

Let op: Irriterend voor de huid. Kan een allergische huidreactie veroorzaken. Buiten bereik van kinderen bewaren. Draag geschikte handschoenen. Bij inslikken geen braken opwekken; direct een arts raadplegen en de verpakking of het etiket tonen. Kan dodelijk zijn als de stof bij inslikken in de luchtwegen terechtkomt. Bij contact met huid of ogen: wassen met veel water en zeep. Zeer giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.